Movies
Ratings
47
HerRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0

Will You Be ThereRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5

Architecture 101Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5