Series
Ratings
27
The Queen of OfficeRated ★ 5.0

On AirRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0