Series
Ratings
43
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
One the WomanRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0

The HeirsRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.5