Titles you rated
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Yona of the DawnRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0