Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
YellowRated ★ 0.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0