Movies
Ratings
484

I Feel PrettyRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5

HereditaryRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0

Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5