Series
Ratings
381
DraculaRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
The SpyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
The PeakRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5