Series
Ratings
133
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5

Legal HighRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 2.5