Series
Ratings
80

Chainsaw ManRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5