Series
Ratings
36
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5