Series
Ratings
20
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5