Movies
Ratings
127
Blood DiamondRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 2.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5

Beastie BoysRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0

The Invisible GuestRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0