Movies
Ratings
126
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 1.0

The Man from NowhereRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0

HauntersRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0

Battle RoyaleRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 1.5

The TowerRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 2.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0

Art of FightingRated ★ 1.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0