Titles you rated

50 First DatesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Home AgainRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
What's Your Number?Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Down with LoveRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5