Movies
Ratings
1048
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0

MinariRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0