Series
Ratings
175

Delicious GuysRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 3.5

Something in the RainRated ★ 3.0

MistyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0