Series
Ratings
22
Mask GirlRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Country: The New AgeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0