Movies
Ratings
1145
Zootopia 2Rated ★ 4.5

NightcrawlerRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5

NocturnalRated ★ 2.5

About FamilyRated ★ 3.0

Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
One WinRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 2.5

EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0