Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0

On AirRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5