Titles you rated

AdolescenceRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5