Movies
Ratings
193
From Me To YouRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0

Midnight FMRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0

WishRated ★ 4.5

The Way HomeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0