Series
Ratings
303
MononokeRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Royal Secret AgentRated ★ 2.0

Cowboy BebopRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0