Movies
Ratings
69
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
HyakuemuRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0