Titles you rated

My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 5.0
명탐정 코난Rated ★ 5.0
명탐정 코난Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
MemoristRated ★ 5.0