Titles you rated


Intimate StrangersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.5

Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0

The TowerRated ★ 2.5

A Silent VoiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.0