Series
Ratings
36
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Kleo Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0