Series
Ratings
136
My LadyRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 5.0

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0

Woman of DignityRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5