Series
Ratings
144
Full HouseRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Hospital ShipRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Borg MomRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Revolutionary LoveRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0