Series
Ratings
460

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5

이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
내 새끼의 연애Rated ★ 3.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Call of the NightRated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.5
Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5