Movies
Ratings
96
Top GunRated ★ 5.0
Mile 22Rated ★ 4.5

The Front LineRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0

HowlingRated ★ 2.5

OldboyRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5

26 YearsRated ★ 3.5

Miss GrannyRated ★ 3.5

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.5