Movies
Ratings
554

HereditaryRated ★ 4.5

Lust, CautionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Kim Il Sung's ChildrenRated ★ 3.0

SleepRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0