Movies
Ratings
460
The World of LoveRated ★ 4.5

Kraven the HunterRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0

Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0