Titles you rated

Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Chosen Season 5Rated ★ 4.5
The Chosen Season 4Rated ★ 5.0
The Chosen Season 3Rated ★ 5.0
The Chosen Season 2Rated ★ 4.5
The Chosen Season 1Rated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Iron FamilyRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0
JeongnyeonRated ★ 4.5
The MatchmakersRated ★ 2.0