Movies
Ratings
484
SuspiriaRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 2.5
Dead RingersRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 4.0

The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0

Kamikaze GirlsRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5

IncendiesRated ★ 4.5

Memories of MatsukoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5