Series
Ratings
18
Brush Up LifeRated ★ 4.5

HorimiyaRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 3.0

Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 1.0
Damn Good CompanyRated ★ 1.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0

Mob Psycho 100Rated ★ 3.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5