Movies
Ratings
23

Architecture 101Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 2.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5

Memories of MurderRated ★ 2.5

SecretRated ★ 4.0