Movies
Ratings
92
EnchantedRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 1.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.5

New TrialRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0

Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0

Scarlet InnocenceRated ★ 3.5