Movies
Ratings
805
Arthur ChristmasRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 2.0
将軍Rated ★ 1.5
The Night of the Shooting StarsRated ★ 1.0
MacheteRated ★ 0.5
GuzaarishRated ★ 1.0
Tokyo FamilyRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Erin BrockovichRated ★ 0.5
Midnight RunRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 2.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Meet the ParentsRated ★ 0.5
The RingRated ★ 1.5
Wild Wild WestRated ★ 1.0

ShrekRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 1.5