Movies
Ratings
2228
The 5th WaveRated ★ 1.0
ExtractionRated ★ 2.5
Young AdultRated ★ 2.5
Coffee & KareemRated ★ 1.5
DreamcatcherRated ★ 1.5
Spenser ConfidentialRated ★ 1.5
JexiRated ★ 2.5
Tower HeistRated ★ 2.5
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 1.5

Porco RossoRated ★ 2.5
Damascus CoverRated ★ 1.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 2.5
Deep RisingRated ★ 2.0
PauletteRated ★ 3.5
A Fall from GraceRated ★ 1.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
Radio DaysRated ★ 2.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.5