Series
Ratings
20
New HeartRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Good PeopleRated ★ 5.0