Titles you rated

The Old Guard 2Rated ★ 1.5

Venom: The Last DanceRated ★ 3.0

R-PointRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0

Mavka: The Forest SongRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0

By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
TurboRated ★ 2.5

The Divine WeaponRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0