Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 2.5

Little ForestRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 0.5
End of AnimalRated ★ 5.0
M. ButterflyRated ★ 5.0
ItRated ★ 1.0
Tale of TalesRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
GhostbustersRated ★ 5.0

The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 2.0

Blood RainRated ★ 2.0

HarmonyRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5