Titles you rated

The ResurrectedRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5