Movies
Ratings
958
HoppersRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5