Series
Ratings
334
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Toy SoldiersRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
WhisperRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 3.0

Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5