Series
Ratings
530
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Special ARated ★ 3.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5
Hayate The Combat ButlerRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Smiling Friends Season 1Rated ★ 3.5
TrigunRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5

Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 0.5
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 4.0
The World God Only Knows IIRated ★ 3.5