Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
StargateRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0