Titles you rated
Love StoryRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
이상한 동물원Rated ★ 5.0
His & HersRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
This Is UsRated ★ 5.0
Run AwayRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Had I Not Seen the SunRated ★ 4.0
러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.0