Movies
Ratings
329
ShooterRated ★ 4.0

Fists of LegendRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0

Jail BreakersRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0

The SuspectRated ★ 3.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0

SingRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5

Despicable Me 2Rated ★ 3.0