Movies
Ratings
18

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0

DerangedRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.5

Miss GrannyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0

As OneRated ★ 3.5